MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

20.11.2016

SAMOJEZDNE PLATFORMY SADOWNICZE FIRMY SORTER

Na Targach Vege Fruit Expo po raz pierwszy wystąpi firma SORTER z Radomia. Pierwszy w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej producent maszyn i urządzeń do sortowania owoców i warzyw.

Firma zajmuję się produkcją maszyn do sortowania, paletyzacji, pakowania, jak również produkcją platform sadowniczych najnowszej generacji.

Podczas Targów Vege Fruit Expo, na stoisku P 1-na placu przed halą C( wewnątrz hali stoisko 12)firma zaprezentuje platformę sadowniczą PS-1.

więcej >>
17.11.2016

Goście z Azerbejdżanu na Targach Vege Fruit Expo

Tegoroczna edycja Targów Vege Fruit Expo cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony zwiedzających, również z zagranicy. Na Targach gościć będziemy min. delegację  władz regionu Guba oraz przedstawicieli firm  z  Azerbejdżanu.

Region Guba słynie z jabłek, które są symbolem tego regionu, mieszkańcy uprawiają ponad 40 odmian jabłek.Przedstawiciele regionu przylecą na Targi ponieważ są zainteresowani zakupem maszyn i urządzeń do uprawy owoców na ogromną skalę.
15.11.2016

Maszyny do zbioru owoców miękkich na Targach Vege Fruit Expo

Podczas Targów Vege Fruit Expo prezentowany będzie min. sprzęt do zbioru owoców miękkich, jedną z firm, która taki sprzęt zaprezentuje na Targach będzie firma AGRO- JANEX.

Firma działa od 15 lat zajmuje się produkcją maszyn sadowniczych. W jej ofercie można znaleźć kombajny do zbioru porzeczki, aronii, malin, agrestu, wiśni, śliwek itp. , sadzarki do drzewek i porzeczek  oraz maszyny do pielęgnacji sadów i plantacji m. in. kosiarko-rozdrabniacz, podkaszarka podkoronowa, kosiarka pielęgnacyjna MELANIA.

W Lublinie na stoisku firmy będzie można zobaczyć : Kombajn do porzeczek AREK 3 oraz kosiarko-rozdrabniacz.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia firmy na stoisku nr 34.

09.11.2016

Najnowocześniejszy sprzęt sadowniczy na Targach Vege Fruit Expo

Zapraszamy wszystkich zwiedzających do odwiedzenia stoiska 55, na którym będzie się prezentowała firma TECHMLEK, jedna z najważniejszych i największych  firm zajmujących się sprzedażą sprzętu rolniczego i sadowniczego w naszym województwie.

Dynamicznie rozwijający się dealer podczas Targów Vege Fruit Expo zaprezentuje na swoim stoisku najnowocześniejszy sprzęt sadowniczy, min.:
·         Ciągnik sadowniczy M7040N marki Kubota

·         Miniciągnik B2420 marki Kubota

·         Opryskiwacz Tajfun marki Krukowiak

·         Kosiarkę bijakową PIKO 100 H marki Samasz


więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9